Völkl JR Racetiger 3Motion GS Red + 4.5 3Motion Jr.

Völkl JR Racetiger 3Motion GS Red + 4.5 3Motion Jr.

Juniorské (dětské) lyže na upravené svahy pro začínající lyžaře. Jejich předností je systém uchycení vázání 3Motion Junior.

3690 Kč s DPH

4890 Kč s DPH Sleva 1200 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 25. 10. 2019

Výrobce: Völkl

Juniorské (dětské) lyže na upravené svahy pro začínající lyžaře. Jejich předností je systém uchycení vázání 3Motion Junior. Hlavním úkolem těchto lyží je umožnit snadné a rychlé osvojení lyžařských dovedností a přinášet z lyžování radost. Design věrně kopíruje dospělé lyže závodní řady. Díky tvaru prohnutí Tip Rocker a uzpůsobené konstrukci s jádrem Composite Core (každá délka má uzpůsobenou flexi dle očekávané váhy lyžaře) jsou lyže Junior Racetiger stabilní a zároveň velmi snadno ovladatelné.
Model Junior Racetiger 3Motion je dodáván s vázáním 3Motion Junior. To umožňuje snadný a konstantní podélný průhyb lyže po celé její délce, čímž ohromně zjednodušuje ovládání lyží, tolik důležité pro začínající malé lyžaře. Navíc lze toto vázání velmi snadno přizpůsobit na různé velikosti bot. Vázání splňuje ta nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Špička využívá technologii Biotech a kluznou podložku Active AFD, pata pracuje se systémem Compact Junior.

Sezóna: 15/16
Pohlaví: Junior

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info