Panel uživatele

Brýle POC Retina Big Clarity - hydrogen white

Brýle POC Retina Big Clarity - hydrogen white

Novinka

POC Retina Clarity jsou špičkové lyžařské brýle větší velikosti dobře použitelné nejenom muže, ale i pro ženy. Zorník spektris gold mirror vhodný do jasného počasí.

4590 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 25. 1. 2021

Výrobce: POC

POC Retina Clarity jsou špičkové lyžařské brýle větší velikosti dobře použitelné nejenom muže, ale i pro ženy. Měkký PU rámeček s třívrstvou pěnou příjemně sedí na obličeji. Zorníky jsou vyrobené z kombinace Polykarbonátu a Propionátu Celulózy. Značka POC si je nechává vyrábět u firmy Zeiss, což je zárukou jejich perfektních optických vlastností. Zorníky jsou ošetřeny i proti poškrábání Anti-Scratch a proti mlžení Anti- Fog. Silikonový pásek dobře drží brýle i na hlavě.

Zorník Clarity Spektris Gold Mirror:
Variantu se zrcadlovým zorníkem Clarity Spektris Gold Mirror nejvíce využijete v jasném počasí (kategorie S3, VLT 13 %). Zorník zvyšuje kontrast a bezpečně filtruje veškeré škodlivé UV-A, B i C záření a pro POC je vyráběn u světoznámé firmy Carl Zeiss. POC Clarity přináší maximální vykreslování detailů na svahu, specificky pohlcuje určité vlnové délky barevného spektra a zvyšuje propustnost pro jiné. Výsledkem je maximální zvýšení kontrastu, ostřejší vidění, a tím pádem i větší bezpečnost díky nijak neomezovanému vidění.
Samozřejmě nechybí ani oleofobní a hydrofobní ošetření zorníku, stejně jako anti-fog a anti-scratch úprava. Zorník se díky tomu nemlží, je lépe chráněn proti poškrábání, nedrží se na něm voda, sníh, ani špína.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info