Rollerblade Igniter 100 W

Rollerblade Igniter 100 W

AKCE - 30% až -70%

Provádíme výměnu koleček,ložisek, brzdových špalků a přezek u všech modelů a značek.

3290 Kč s DPH

6490 Kč s DPH Sleva 3200 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: RollerBlade

Rollerblade Igniter 100 W jsou určeny pro fitness jízdu s vyšší sportovní zátěží. Maximální stabilita, komfort, jednoduché, pevné zapínání a neskutečná rychlost díky skladbě koleček s průměrem 100 mm a 90 mm!

Pohodlná botička Igniter vyrobená pro maximální stabilitu a komfort, díky speciální výstelce, která je pohodlná a nikde netlačí. Brusle mají nápaditý design díky modrým prvkům a jednoduché zapínání pomocí tkaniček, suchého zipu a nastavitelné přezky.

Mezi přednosti modelu Igniter 100 W patří odolný hliníkový podvozek doplněný kvalitními ložisky SG9, která díky přesné výrobě a kvalitnímu mazivu dlouho vydrží.

Brusle Rollerblade jsou osazeny fitnessovými kolečky Rollerblade Active o tvrdosti 84A a průměru 100 mm a 90 mm. Díky třem kolečkám o průměru 100 mm a jednomu kolečku o průměru 90 mm bude každá vaše jízda adrenalinovým zážitkem.

Kvalitní přeborník na maximální odolnost a rychlost v propracovaném designu, který se bude líbit každému!

Největší důraz kladen na pohodlí a výkon

Všechny kolečkové brusle Rollerblade jsou navrženy a testovány s důrazem na kvalitu a pohodlí. Díky vylepšení konstrukce botičky Specialized 5Star Fit je bota velmi pohodlná s prvky pro maximální komfort a přizpůsobení. Například v oblasti kotníku se přidávají pěnové inzerty vyrobené z líné pěny z paměťového efektu. Nebo v horní části brusle (kde se botička dotýká lýtka) je speciálně utlumené a bohatě polstrované místo, která zabraňuje odírání a nepříjemnému tlaku na lýtkový sval a achilovku. Botička se tak dokonale přizpůsobí každé noze a nikde netlačí.

Dokonalé upnutí nohy pro maximální stabilitu

True Wrap je unikátní technologie s plastovými pásy, které obepínají skelet brusle pro snadné a dokonalé upnutí nohy. Na brusli jsou kovová očka, která zaručují téměř nezničitelné a pevné spojení se skeletem. Součástí zesílených ok jsou symetricky řešené plastové pásy pro optimální rozložení utahovacího tlaku. Nové uchycení tak zajišťuje velkou stabilitu, stoprocentní přenos síly na brusli a komfort. Řešení utahování nikde neškrtí a rovnoměrně rozkládá tlak na boční stranu skeletu.

Rollerblade True Wrap

Podvozek je vyroben z jednoho kusu a na jeho výrobu byla použita kvalitní hliníková slitina. Rám podvozku má různé prolisy pro zvýšení tuhosti a odolnosti.

Klíčovou součástí těchto bruslí jsou ložiska SG9. Ložiska SG znamenají pokračující evoluci v oblasti ložisek pro in-line brusle díky použití vysoce kvalitních materiálů, eliminaci odchylek a použití speciální směsi maziv a silikonů pro vyšší životnost. Tato maziva přispívají k minimalizaci tření uvnitř ložisek, přičemž silikonová aditiva odpuzují vodu a chrání ložiska proti vniknutí nečistot. Díky nejvyšší řadě SG9 je jízda znatelně lepší.

Součástí balení je demontovatelná brzda na pravou stranu.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info