Babolat Pure Drive 300g (2018)

Babolat Pure Drive 300g (2018)

Akční cena

Raketa je určena pro hráče, kteří chtějí sílu a mají představu úderu, který protihráčům ublíží.

Varianty produktů

  • 3999 Kč s DPH

    5499 Kč s DPH Sleva 1500 Kč

  • 3999 Kč s DPH

    5499 Kč s DPH Sleva 1500 Kč

3999 Kč s DPH

5499 Kč s DPH Sleva 1500 Kč

Výrobce: Babolat

Raketa Babolat Pure Drive byla inovována na základě zkušeností sdělených profesionálními hráči Babolat, trenéry, vyslanci a partnerskými tenisovými akademiemi (Mouratoglou, Rafael Nadal Academy). Babolat Pure Drive známá svou silou nabízí také optimální pohodlí a pocit při úderu, kterého žádná jiná raketa dosud nedosáhla. Firma Babolat se spojila s předním podnikem na trhu letecké techniky a automobilového sportu: SMAC. Ve spoluprácí s touto společností vznikla po řadě testů technologie Cortex Pure Feel - na zcela konkrétních místech rámu bylo do struktury rakety místo grafitových vrstev zapracováno speciální vlákno vyvinuté společností SMAC. Díky tomu nabízí nová raketa Pure Drive jedinečný požitek z úderu.

Další nová technologie FSI Power přináší diamantové průchodky a upravený vzorec vyplétání pro větší sweet spot. Výsledkem je maximální síla při každém úderu, i když není trefen přímo čistě. Babolat FSI Power tak dává hráčům potřebnou důvěru, aby se na kurtu pokusili hrát na své nejvyšší úrovni. V kombinaci s nejefektivnějším systémem na spojování rámů a strun Woofer poskytuje raketa hráči větší kontrolu nad každým míčem než kdy dřív.

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018 znamená také návrat modré, avšak ještě výraznější a zářivější – závodní modré. Nová raketa Pure Drive je modernější, živější, rychlejší, "pohodlnější", nabízí jedinečné pocity a je dokonale připravena na všechny situace, které na kurtu mohou vzniknout. Raketa je určena pro hráče, kteří chtějí sílu a mají představu úderu, který protihráčům ublíží. Její univerzálnost z ní činí tenisovou zbraň vhodnou pro široké spektrum hráčů všech úrovní. Raketa je nevypletená.

Barva: Modrá
Rok: 2018
Zboží: NOVINKA
Velikost hlavy: Střední ( 100 - 104 in² )
Balance: Na střed ( 32 - 33cm )
Váha: 290g - 314g
Počet strun: 19x19

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info