Dalbello Avanti AX 120 16/17

Dalbello Avanti AX 120 16/17

Pánská lyžařská obuv Dalbello Avanti AX s tvrdostí 120 pro zdatnější lyžaře. Jsou vhodné na upravené tratě, kde vždy zajistí přesné ovládání lyží a vysoký komfort.

Varianty produktů

  • 5390 Kč s DPH

    8250 Kč s DPH Sleva 2860 Kč

5390 Kč s DPH

8250 Kč s DPH Sleva 2860 Kč

Výrobce: Dalbello

Širší varianta sjezdových bot pro zdatné lyžaře a experty.

Má teplem tvarovatelnou vnitřní botičku MyFit IF Performance (přizpůsobení 60% noze lyžaře). Skelet je v nártní části široký 102 mm, je vyroben z vysoce kvalitního polymeru dbHylite, který je extrémně lehký a pevný, a zároveň zaručuje vynikající tlumení nárazů a vibrací. Podrážku skeletu doplňují patentované výměnné, extra pevné prvky na špičce a na patě boty. Speciální materiál s vysokou hustotou, ze kterého jsou vyrobeny, je zárukou vysoké odolnosti při častém používání.

Dalšími přednostmi těchto sjezdových bot jsou 4 hliníkové přezky (materiál F800) s možností mikroposuvu, možnost změkčení svrchní části boty (ideální pro chůzi či delší stání bez lyží) přepínacím mechanismem v zadní části boty, velcro pásek šíře 40 mm, regulační prvek na seřízení cantingu na vnější straně skeletu, výškově nastavitelný spoiler v lýtkové části a podrážka bot, která je opatřena výměnnými prvky z materiálu Dura-Grip a úpravou Grip Walk, jenž usnadňuje chůzi a hlavně zabraňuje smekání bot při chůzi po hladkém povrchu.

 

tvrdost (Flex Index): 120
šířka v nártu: 102 mm
dodávané velikosti: MP 250-320
barva: yellow fluo trans/white
skelet: polymer dbHylite, technologie přizpůsobení noze lyžaře Contour 4 (čtyři nejexponovanější oblasti: špička, pata, nárt a kotník)
podrážka: výměnné prvky na špičce a patě a výměnné podpatky z materiálu Dura-Grip s úpravou Grip Walk
přezky: 4 Al přezky (materiál F800) s mikroposuvem
canting: možnost seřízení bočního náklonu komínu na vnějším kotníku
velcro pásek: šířka 40 mm, jištěný suchým zipem
zadní spoiler: výškově nastavitelný
vnitřní botička: MyFit IF Perf, teplem tvarovatelná (přizpůsobení 60%), technologie přizpůsobení noze lyžaře Contour 4 (čtyři nejexponovanější oblasti: špička, pata, nárt a kotník)

Pohlaví: Pánské/Unisex
Rok: 16/17
Flex index: 120

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info