Hole Leki WC Lite GS TR-S 17/18

Hole Leki WC Lite GS TR-S 17/18

Absolutní špička v závodním lyžování, to jsou hole Worldcup pro obří slalom.

Varianty produktů

  • 1940 Kč s DPH

  • 1940 Kč s DPH

1940 Kč s DPH

Výrobce: Leki

Takřka nezničitelným trubkám z vysokopevnostního hliníku Leki Lite GS, o průměru 16 mm, se podvolí každá slalomová branka. Průhyb GS a sjezdový talířek současně zajišťují optimální aerodynamické vlastnosti holí, zatímco díky rukojetím se systémem Trigger S vždy najdeš správnou pozici pro uchopení.

Speciální štíhlé madlo Trigger S Downhill od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností. Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem. Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu. Závodní košíček z prostředí Světového poháru pro ještě lepší aerodynamické vlastnosti ve všech rychlostních disciplínách.

Verze LITE mají váhové omezení uživatele do 75 Kg a výšky do 180 cm. Určitě se nedoporučuje užívání hůlek těžším a větším osobám.

Pohlaví: Pánské/Unisex, Dámské

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info