Lyžařské brýle Bollé Scarlett - Anna Veith Signature Series/Rose gold

Lyžařské brýle Bollé Scarlett - Anna Veith Signature Series/Rose gold

Novinka

Vynikající dámské lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem a dvojitým zorníkem.

Varianty produktů

  • 2590 Kč s DPH

2590 Kč s DPH

Výrobce: Bollé

Bollé Scarlett jsou vynikající dámské lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění. Růžový zorník se zlatým zrcadlovým povrchem se sám přizpůsobí množství dopadajícho světla zatmavením či zesvětlením, a jsou díky tomu vhodné do jakýchkoliv světelných podmínek. Díky technologii NXT vykazují dokonalé optické vlastnosti a umožňují nezkreslené vidění.

Dvojitý zorník má mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorníky jsou na vnější straně opatřeny také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je opatřen pěnou o trojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstvy o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem. Pásek brýlí je vybaven silikonovými proužky, díky nimž neklouže po lyžařské helmě.

Zorníky: Rose gold - kat. 2 do polojasného až zataženého počasí, sněžení (VLT 25%)

Model: 21696

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info