Brýle POC Fovea Clarity - lactose red

Brýle POC Fovea Clarity - lactose red

Novinka

Lyžařské brýle pro náročné se sférickým tvarem zorníků pro dokonalý rozhled. Zrcadlový zorník Clarity Spektris Gold Mirror do jasného počasí.

Varianty produktů

  • 4790 Kč s DPH

4790 Kč s DPH

Výrobce: POC

Brýle POC Fovea mají sférický tvar, který vám zajistí perfektní rozhled potřebný pro rychlé reakce na svahu.
Velikost a tvar napomáhá i perifernímu vidění, což posiluje bezpečnost při jízdě. Dvojité zorníky jsou z kombinace polykarbonátu (PC) a propionátu celulózy (CP). Rámeček s měkkou pěnou příjemně sedí na obličeji a zůstává ohebný i za extrémně nízkých teplot.

Model lyžařských brýlí POC Fovea byl vyroben ve spolupráci se sportovcem Aaronem Blunckem.

Zorník Clarity Spektris Rose Gold Mirror:
Variantu se zrcadlovým zorníkem Clarity Spektris Rose Gold Mirror nejvíce využijete v polojasném počasí (kategorie S2, VLT 13 %). Zorník zvyšuje kontrast a bezpečně filtruje veškeré škodlivé UV-A, B i C záření a pro POC je vyráběn u světoznámé firmy Carl Zeiss. POC Clarity přináší maximální vykreslování detailů na svahu, specificky pohlcuje určité vlnové délky barevného spektra a zvyšuje propustnost pro jiné. Výsledkem je maximální zvýšení kontrastu, ostřejší vidění, a tím pádem i větší bezpečnost díky nijak neomezovanému vidění.
Samozřejmě nechybí ani oleofobní a hydrofobní ošetření zorníku, stejně jako anti-fog a anti-scratch úprava. Zorník se díky tomu nemlží, je lépe chráněn proti poškrábání, nedrží se na něm voda, sníh, ani špína.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info