Lyžařské brýle Bollé Tsar - matte navy & neon/aurora

Lyžařské brýle Bollé Tsar - matte navy & neon/aurora

Novinka

Špičkové lyžařské brýle s rámečkem z paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí každé tváři, s rozšířeným zorným polem a dvojitým zorníkem. Zorník Aurora je vhodný polojasného počasí.

Varianty produktů

  • 3690 Kč s DPH

3690 Kč s DPH

Výrobce: Bollé

Bollé Tsar jsou špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění.

Zorník má mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorník je na vnější straně opatřen také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je vyroben ze speciální paměťové hmoty, která se přizpůsobí jakékoliv tváři, takže můžete zapomenou na veškeré nepříjemné otlaky či naopak mezery, kterými fouká pod brýle. Navíc je spolutvořen pěnou o trojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstvy o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem. Pásek brýlí je vybaven silikonovými proužky, díky nimž neklouže po lyžařské helmě.

Zorníky: Aurora - kat. 2 do polojasného počasí, sněžení (VLT 22%)

Model: 21648

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info