Lyžařské brýle Bollé Supreme OTG - shiny black & lime/black chrome

Lyžařské brýle Bollé Supreme OTG - shiny black & lime/black chrome

Novinka

Špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem a dvojitým zorníkem, který vám dopřeje perfektní vidění za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Do těchto brýlí se vejdou klasické dioptrické brýle.

Varianty produktů

  • 3190 Kč s DPH

3190 Kč s DPH

Výrobce: Bollé

Bollé Supreme OTG jsou špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění. Brýle poskytují dostatek prostoru pro nošení klasických dioptrických brýlí.

Dvojitý zorník má mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorník je na vnější straně opatřen také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je spolutvořen pěnou o trojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstvy o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem. Pásek brýlí je vybaven silikonovými proužky, díky nimž neklouže po lyžařské helmě.

Zorníky: Black chrome - kat. 3 do jasného až polojasného počasí (VLT 15%)

Model: 21616

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info