Wilson Clash 100 Tour WR005711

Wilson Clash 100 Tour WR005711

Možnosti testování

Nový model Wilson Clash. Obrovskou výhodou je její šetrnost k ruce a loktu, raketu si tedy oblíbí i hráči trpící tzv. tenisovým loktem.

Varianty produktů

  • 5590 Kč s DPH

  • 5590 Kč s DPH

  • 5590 Kč s DPH

5590 Kč s DPH

Výrobce: Wilson

Revoluční novinka ze stáje Wilson je tady

Unikátní flexibilní rám, mimořádná ovladatelnost, vynikající kontrola - to vše přináší horká novinka na trhu Wilson Clash 100 Tour. Tato dlouho očekávaná novinka je určena pro všechny generace hráčů a hráček, kteří se chtějí tenisem bavit a svých cílů chtějí dosáhnout co nejsnadnějším způsobem.

Model Wilson Clash je doslova nadupaný inovátorskými technologiemi. Díky technologiím FreeFlex a StableSmart je raketa stabilní, výborně manévrovatelná a umožňuje maximální výkon. FreeFlex je speciální karbonová konstrukce rámu, která jej dělá velmi pružným pro generování extra síly u každého úderu. StableSmart eliminuje nežádoucí vibrace rakety, přispívá k hernímu komfortu a zpřesňuje údery. Technologie Parallel Drilling přináší více komfortu, zvětšuje sweetspot a zlepšuje celkový cit. Jedná se o vyvrtávání tzv. průchodek (dírek, kudy se protahuje výplet) jinak než v pravém úhlu jako tomu bylo doposud, ale ve stejné symetrii a úhlech po celé délce rámu.

Tuhost rakety je pouhých 55 RA, přičemž běžně mají rakety tuhost 68-72 RA!

Tenisová raketa Wilson Clash 100 Tour je zkonstruovaná tak šikovně, že bude sedět každému hráči. Obrovskou výhodou je její šetrnost k ruce a loktu, raketu si tedy oblíbí i hráči trpící tzv. tenisovým loktem.

Nevíte pro jakou raketu se rozhodnout? Otestujte si ji u nás ZDARMA

Rok: 2019
Zboží: NOVINKA
Velikost hlavy: Střední ( 100 - 104 in² )
Balance: Do rukojeti ( x < 32cm )
Váha: 290g - 314g
Počet strun: 16x19

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info