Helma POCito Skull neon růžová

Helma POCito Skull neon růžová

POCito Skull vychází z bývalé závodní přilby Skull Comp 2.0, a tudíž lze považovat tuto dětskou přilbu za nejbezpečnější dětskou přilbu na trhu.

Varianty produktů

  • 4390 Kč s DPH

4390 Kč s DPH

Výrobce: POC

Jedna z nejbezpečnějších dětských helem na trhu. Použitou konstrukcí a technologiemi vychází ze závodních helem POC pro dospělé.

Má osvědčené EPP jádro, které je schopné odolávat opakovaným nárazům a aramidový oplet, který chrání před průnikem ostrých předmětů a umí rozložit a rozptýlit energii nárazu po vnitřní konstrukci helmy. Helma má systém regulace velikosti a může tak růst společně s dítětem.

POCito Skull je vyrobené ve speciálních fluorescentních barvách, které jsou na svahu skvěle vidět a dokáží tak napomáhat prevenci před kolizí s dalším lyžařem. Pro další posílení bezpečnosti najdete v balení i fluorescentní vestičku a bezpečnostní blikačku. LED blikačka má speciální barvu světla extra viditelnou na svahu za mlhy a šera. Funguje na baterie a připevníte jí snadno na zadní část helmy. Další bezpečnosti přispívají i reflexní samolepky. Na helmě je pevný klip na brýle, do kterého lze vepsat kontaktní údaje pro případ, že by se malý lyžař ztratil na svahu.

Barva: Růžová
Pohlaví: Junior

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info