Vrácení zboží

 

 

Podmínky pro vrácení zboží z e-shopové objednávky

Výrobek můžete do 14 dní od zakoupení vrátit, a to bez uvedení důvodu. Stačí zboží odeslat nebo donést na naši prodejnu. Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané nebo nenošené, s původním označením (cedulkami) nebo krabici.

V případě vrácení poštou nebo přepravní společností prosíme zboží pečlivě zabalit, přiložte průvodní dopis s popisem závady, kopií nákupního dokladu a vaší zpětnou adresou, případně i s číslem vašeho bankovního účtu pro případ vrácení peněz. Zboží odešlete na adresu: 

AZ Sport
Karla Hlaváčka 2278/3
Praha 8, 180 00

Provozovatel: Arm Vetnture s.r.o. Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, IČO: 24294578

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

V případě odstoupení od smlouvy vám budou peněžní prostředky vráceny na bankovní účet. Prodávající není povinen vrátit peněžní prostředky dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů ohledně vrácení zboží nás prosím kontaktujte na e-mailových adresách shop@azsport.cz nebo na telefonním čísle +420 725 387 203.

Podrobné podmínky odstupení od kupní smlouvy najdete v Obchodních podmínkách. Postup pro reklamaci závadného zboží najdete v Reklamačním řádu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení