Vrácení zboží

 

Podmínky pro vrácení zboží z e-shopové objednávky

Výrobek můžete do 14 dní od zakoupení vrátit, a to bez uvedení důvodu. Stačí zboží odeslat nebo donést na naši prodejnu. Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané nebo nenošené, s původním označením (cedulkami) nebo krabici.

V případě vrácení poštou nebo přepravní společností prosíme zboží pečlivě zabalit, přiložte průvodní dopis s popisem závady, kopií nákupního dokladu a vaší zpětnou adresou, případně i s číslem vašeho bankovního účtu pro případ vrácení peněz. Zboží odešlete na adresu: 

AZ sport
Lidická 7
Praha 5 150 00

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

V případě odstoupení od smlouvy vám budou peněžní prostředky vráceny na bankovní účet. Prodávající není povinen vrátit peněžní prostředky dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů ohledně vrácení zboží nás prosím kontaktujte na e-mailových adresách lidicka@azsport.cz nebo slezska@azsport.cz nebo na telefonním čísle 725 387 203.

Podrobné podmínky odstupení od kupní smlouvy najdete v Obchodních podmínkách. Postup pro reklamaci závadného zboží najdete v Reklamačním řádu.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info