Rukavice Leki Griffin S

Rukavice Leki Griffin S

Lyžařské kožené rukavice Griffin S v kombinaci s elastickým softshellem, měkkou hřejivou výplní a integrovaným systémem Trigger S z kolekce Leki.

Varianty produktů

  • 3390 Kč s DPH

  • 3390 Kč s DPH

  • 3390 Kč s DPH

3390 Kč s DPH

Výrobce: Leki

Směs elastického Softshellu a poddajné kůže propůjčuje tomuto modelu rukavoc Leki Griffin skvělou formu. Robustní kůže v dlani poskytuje nejvyšší komfort v úchopu. A s teplou a měkkou výplní jsou tyto rukavice suverénním společníkem na sjezdovce, v parku, rampě i v terénu. Těsně přiléhající neoprenové manžety zajišťují vynikající zapnutí na zápěstí. Integrovaný Trigger S systém umožňuje lehké nakliknutí na Trigger S madla nebo také bezproblémové použití běžných holí.

Kozí kůže v dlaňové části, robustní a oděru odolná, snese ty největší zatížení, kozí kůže a Rhine Flex elastický softshellový materiál na hřbetní straně dodává pružnost a odolnost vůči vodě. Termoizolační vnitřní výplň Micro Bemberg, Hyperloft, z velmi lehkých a hřejivých dutých vláken pro větší teplotní komfort. Integrovaný upínací systém Trigger S Loop pro jednoduché a rychlé na/vy-kliknutí z madla.

Pohlaví: Pánské

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info