Lyžařské brýle Bollé Nevada - matte black & green diagonal/phantom green emerald

Lyžařské brýle Bollé Nevada - matte black & green diagonal/phantom green emerald

Novinka

Bollé Nevada jsou špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění. Zorník Phantom green emerald je vhodný od jasného do zataženého počasí.

Varianty produktů

  • 4790 Kč s DPH

4790 Kč s DPH

Výrobce: Bollé

Bollé Nevada jsou špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění. Fotochromatické zorníky se samy přizpůsobí množství dopadajícho světla zatmavením či zesvětlením, a jsou díky tomu vhodné do jakýchkoliv světelných podmínek.

Zorníky mají mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorníky jsou na vnější straně opatřeny také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je spolutvořen pěnou o trojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstvy o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem. Pásek brýlí je vybaven silikonovými proužky, díky nimž neklouže po lyžařské helmě.

Zorníky: Phantom green emerald - kat. 1-3 od jasného do zataženého počasí, sněžení (VLT 12-56%)

Model: 21833

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info