Lyžařské brýle Bollé Nova II - matte black/photochromic fire red

Lyžařské brýle Bollé Nova II - matte black/photochromic fire red

Novinka

Bollé Nova II jsou špičkové lyžařské brýle střední velikosti. Zorníky Photochromic fire red vhodný do jasného až zataženého počasí.

Varianty produktů

  • 3690 Kč s DPH

3690 Kč s DPH

Výrobce: Bollé

Bollé Nova II jsou středně velké matné černé lyžařské brýle . Červený zorník s photochromatickým povrchem se sám přizpůsobí množství dopadajícho světla zatmavením či zesvětlením, a jsou díky tomu vhodné do jakýchkoliv světelných podmínek.

Zorníky mají mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorníky jsou na vnější straně opatřeny také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je spolutvořen pěnou o trojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstvy o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem. Pásek brýlí je vybaven silikonovými proužky, díky nimž neklouže po lyžařské helmě.

Zorníky: Photochromic fire red - kat. 1-3 od jasného do zataženého počasí, sněžení (VLT 44-13%)

Model:21846

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info