Atomic Redster Doubledeck 3.0 XT + x 12 tl

Atomic Redster Doubledeck 3.0 XT + x 12 tl

Výprodej Akční cena

Atomic Redstar Doubledeck 3.0 XT jsou skvělou volbou pro zkušené lyžaře, především se zálibou v jízdě dlouhým obloukem. Díky použitým technologiím vám lyže Redstar Doubledeck 3.0 XT zprostředkují zážitek ze závodní jízdy

Varianty produktů

  • 12490 Kč s DPH

    29990 Kč s DPH Sleva 17500 Kč

12490 Kč s DPH

29990 Kč s DPH Sleva 17500 Kč

Výrobce: Atomic

Atomic Redstar Doubledeck 3.0 XT jsou skvělou volbou pro zkušené lyžaře, především se zálibou v jízdě dlouhým obloukem. Díky použitým technologiím vám lyže Redstar Doubledeck 3.0 XT zprostředkují zážitek ze závodní jízdy.

Jsou určeny především pro agresivní jízdu na upraveném svahu při vyšší rychlosti. Kvalitní tuhá celodřevěná konstrukce jádra doplněná titanovým vyztužením umožňuje výbornou kontrolu lyže ve vyšších rychlostech.

RAMP Tech technologie při zahájení oblouku automaticky zvedá patu nohy, posouvá váhu lyžaře dopředu a poskytuje tak lepší kontrolu nad obloukem. Účelem tohoto všeho je, aby bylo vaše tělo perfektně vycentrované nad lyžemi. Zesílený sidewall zvyšuje pevnost lyže při zachování nízké hmotnosti. Vylepšený systém Doubledeck 3.0 tlumí nárazy a zvyšuje tak komfort při jízdě.

Sezóna: 15/16

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info